KOSZE STALOWE - LENMAR Marcin Lenard

MONTAŻ GRATIS*
GWARANCJA 24 M-ce*
TRANSPORT GRATIS*
Przejdź do treści
KOSZE PARKOWE
Piękna przestrzeń to przede wszystkim przestrzeń czysta, zadbana i uporządkowana. Aby każda wizyta w parku, miejskim deptaku czy na skwerze była dla miejscowych i turystów źródłem niezmąconej przyjemności, obok starannie zaaranżowanych rabat, równo przyciętych trawników, wygodnych ławek umilających spacery i drzewek zapewniających kojący cień nie może zabraknąć koszy na śmieci – niepozornych detali, które mają ogromny wpływ na funkcjonalność i estetykę zewnętrznej przestrzeni. Wszystkim tym, którzy chcą kompleksowo zadbać o zielone tereny i przestrzeń miejską, z wielką satysfakcją przedstawiamy kosze parkowe i uliczne, które spełnią nawet największe wymagania.
W TROSCE O ŚRODOWISKO
W trosce o ład i środowisko naturalne
Strażnicy porządku, sprzymierzeńcy Matki Natury, a nawet niebanalna ozdoba zewnętrznej kompozycji… Oto nasze kosze parkowe! Producent wysokiej klasy wyposażenia przestrzeni miejskich wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, którzy w kwestii jakości nie uznają kompromisów. Oferowane przez nas kosze uliczne i parkowe to estetyczne i praktyczne elementy małej architektury, które zachęcają do zachowania czystości w miejscach, z których korzystamy całymi rodzinami. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby i wymagania naszych Klientów, proponujemy kosze parkowe wykonane z wytrzymałych konstrukcji stalowo-żeliwnych i listew malowanych lakierobejcą. Eleganckie, dostępne w rozmaitej gamie kolorystycznej, a do tego starannie wykonane, z dbałością o najmniejszy nawet detal – idealnie wkomponowują się w otaczającą przyrodę. Proste kształty i ciekawe detale naszych koszy nie wpływają negatywnie na estetykę otoczenia, a wręcz przeciwnie – tworzą z nią spójną całość.
KOSZE ULICZNE I PARKOWE
W swojej codziennej pracy nie uznajemy kompromisów. Każdy dostępny u nas kosz parkowy doskonale łączy w sobie dopracowaną estetykę, wysoką trwałość i maksymalną funkcjonalność. Dużą zaletą naszych produktów jest wysoka odporność na trudne warunki atmosferyczne i środowiskowe. Mogą mieć Państwo pewność – długotrwała ekspozycja na działanie zmiennej temperatury i promieniowania UV, kontakt z wilgocią oraz urazy mechanicznie nie wpłyną negatywnie na strukturę koszy. Każdy dostępny w szerokim wachlarzu model zbudowany jest z trwałych i odpornych materiałów, które nie znajdują dla siebie konkurencji. Wśród proponowanych przez nas koszy znajdą Państwo zarówno klasyczne pojemniki na śmieci, jak i funkcjonalne modele wzbogacone o popielniczki.
INDYWIDUALNE OCZEKIWANIA
Kosze uliczne i parkowe naszej produkcji zaskakują różnorodnością form. Rozbudowany katalog tworzą modele o zróżnicowanym wykończeniu, konstrukcji i sposobie montażu. Zwolenników klasycznych rozwiązań z pewnością zainteresują stalowo-żeliwne kosze parkowe osadzone na słupku przeznaczonym do zabetonowania. W nowoczesne przestrzenie harmonijnie wpasują się geometryczne modele z łączonych materiałów – metalu oraz modnego drewna nadającego projektowi ciepłej nuty.
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 101
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 102
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 111
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 114
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 117
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 118
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 119
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 124
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 127
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 128
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 129
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 136
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 136
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 136
KOSZ BETONOWY
NUMER KATALOGOWY: MA-KB 136
KOSZ BETONOWY
Rok założenia firmy:
2001
21-040 Świdnik, ul. Kamińskiego 13 lokal 4
tel. +48 512 112 111
email: biuro@lenmar.eu
NIP 946 113 73 16
REGON: 431218828
Numer rachunku bankowego:
21 1090 2590 0000 0001 2239 9942
Zakład produkcyjny:
21-020 Starościce 111
email: produkcja@lenmar.eu
email: serwis@lenmar.eu
Wróć do spisu treści