"GORYCZ ZŁEJ JAKOŚCI POZOSTAJE DŁUGO PO TYM, GDY SŁODYCZ NISKIEJ CENY JUŻ DAWNO ZOSTAŁA ZAPOMNIANA"
+48 512 112 111
Wyloguj
MENU
Przejdź do treści

MAŁA ARCHITEKTURA

PRODUCENT ŁAWEK OGRODOWYCH I PARKOWYCH
Nic tak nie wpływa na dobre samopoczucie, jak piękna architektura miejsca. Wspaniałe parki i ogrody, atrakcyjne place zabaw, zadbane skwery i osiedla – to wszystko sprawia, że żyje nam się lepiej i czujemy się szczęśliwsi. O tworzeniu małej architektury miejskiej i ogrodowej wiemy niemalże wszystko. Nasza firma powstała z potrzeby wyrażania piękna i dzielenia się nim, a także tworzenia rzeczy, które ubarwią i ożywią świat wokół nas. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje. Każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najwyższa jakość małej architektury miejskiej.
Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku, proponując elementy małej architektury, konstrukcji stalowych oraz wszelkich elementów wykonanych ze stali i drewna. Kolejnym odłamem naszej działalności jest produkcja ławek. Wykonujemy ławki ogrodowe i parkowe w rozmaitym wydaniu – o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Oferujemy ławki drewniane, stalowe i żeliwne, nowoczesne i retro.
Jako producent ławek ogrodowych i parkowych dbamy o to, aby nasze produkty były jak najbardziej uniwersalne. Dzięki temu mamy pewność, że bez problemu wpiszą się w każde otoczenie zarówno bardzo nowoczesne, jak i stylizowane, publiczne i prywatne. W naszej pracy stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Podpatrujemy i śledzimy najnowsze trendy, a potem umiejętnie przemycamy je do naszych wyrobów.

Estetyczne, stylowe, funkcjonalne ławki parkowe i ogrodowe.
Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, proponujemy ławki parkowe, miejskie i ogrodowe doskonale wyprofilowane, z oparciem lub bez niego. Oferujemy ławki do ogrodu lub parku, które wyróżniają się trwałością materiałową, atrakcyjną stylistyką, ciekawym wzornictwem, miłą dla oka kolorystyką oraz doskonałą jakością wykonania i równie wysoką jakością wykończenia.
Każda wykonana przez nas ławka (ławka miejska, ławka ogrodowa) jest połączeniem wyjątkowej formy z wygodą, funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania. Każda nasza ławka jest produktem eleganckim i odpornym na działanie czynników zewnętrznych, zwłaszcza na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Każdy z dostępnych u nas produktów zapewnia chwile wytchnienia i relaksu podczas spaceru, a także pozwala oddać się przyjemnemu lenistwu w cieniu drzew.
KOSZE STALOWE
LENMAR Marcin Lenard
21-040 Świdnik, ul. Kamińskiego 13 lokal 4
tel. +48 512 112 111
email: biuro@lenmar.euNIP: PL 946 113 73 16
REGON: 431218828
Numer rachunku bankowego:
21 1090 2590 0000 0001 2239 9942
Zakład produkcyjny:
21-020 Starościce 111
email: produkcja@lenmar.eu
email: serwis@lenmar.eu
Wróć do spisu treści