O NAS - LENMAR Marcin Lenard

MONTAŻ GRATIS*
GWARANCJA 24 M-ce*
TRANSPORT GRATIS*
Przejdź do treści
LENMAR Marcin Lenard
Od początku...
LENMAR Marcin Lenard, firma produkcyjno - handlowa.

Jesteśmy POLSKĄ firmą z POLSKIM kapitałem. Nasze urządzenia produkujemy z materiałów kupionych w Polsce.
Nasze produkty to odpowiedź na stale rosnące potrzeby naszych Klientów zarówno w branży placów zabaw jak i w innych branżach. Nasi Klienci cenią sobie współpracę z nami dzięki profesjonalizmowi, dobremu kontaktowi, terminowości, rzetelności w wykonywanych zadaniach i bardzo dobrej obsługi posprzedażnej.
Współpracujemy z klientem indywidualnym jak i klientem instytucjonalnym, z  deweloperami, szkołami, przedszkolami. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się poznać jego potrzeby. Poświęcamy inwestorowi tyle czasu, ile jest potrzebne aby współpraca przebiegała satysfakcjonująco dla obu stron.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz fakt, że jesteśmy firmą PRODUKCYJNĄ, nasza dbałość o aspekty związane z bezpieczeństwem oraz estetyką i jakością naszych produktów, nasze stale rosnące możliwości produkcyjne stale zwiększa ilość naszych Klientów, co niezmiernie nas cieszy. Prócz tego, że mamy zdolność produkcyjną, mamy również ekipy montażowe, które zamontują kupione u nas urządzenia.

Urządzenia firmy LENMAR można znaleźć na terenie całej Polski, ale też możemy się pochwalić, że teren Unii Europejskiej został również przez nas „zdobyty”.W naszej ofercie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do stworzenia certyfikowanego placu zabaw, siłowni zewnętrznej, otwartej strefy rekreacji, urządzeń street workout.
Produkty firmy LENMAR to certyfikowane urządzenia najwyższej jakości. Naszą produkcję wpieramy najnowszymi technologiami, dbając o bezpieczeństwo i komfort używania naszego sprzętu.
Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów zaczynając od koncepcji i wizualizacji, poprzez realizację, kończąc na przeglądach technicznych oraz serwisie.
Posiadamy własne certyfikaty – własne, to znaczy wystawione na naszą firmę, z adresem naszego biura, z adresem naszego zakładu produkcyjnego. To ważne potwierdzenie faktu, że jesteśmy faktycznie producentem a nie tylko firmą handlową.
Nasze certyfikaty określają zgodność modułu z którego budujemy urządzenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zbudować taki plac zabaw, jaki wymarzy sobie nasz Klient z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Dodatkowo, jako nieliczni wykonamy wizualizację na zamówione urządzenia.

Wszystko to powoduje, że firma LENMAR jest rozpoznawalnym, rzetelnym i wiarygodnym partnerem na rynku placów zabaw i nie tylko na tym rynku…

Referencje, które otrzymujemy mogą to tylko potwierdzić.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Jeśli jednak nie znajdą Państwo produktu, który Was interesuje, prosimy o kontakt z nami.

Jesteśmy firmą PRODUKCYJNĄ, więc z całą pewnością sprostamy i zaspokoimy Państwa oczekiwania.
NASZE MOTTO
Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany...
Rok założenia firmy:
2001
21-040 Świdnik, ul. Kamińskiego 13 lokal 4
tel. +48 512 112 111
email: biuro@lenmar.eu
NIP 946 113 73 16
REGON: 431218828
Numer rachunku bankowego:
21 1090 2590 0000 0001 2239 9942
Zakład produkcyjny:
21-020 Starościce 111
email: produkcja@lenmar.eu
email: serwis@lenmar.eu
Wróć do spisu treści