SIŁOWNIE FITNESS - LENMAR Marcin Lenard

MONTAŻ GRATIS*
GWARANCJA 24 M-ce*
TRANSPORT GRATIS*
Przejdź do treści
URZĄDZENIA SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ
Siłownie zewnętrzne do bardzo dobra propozycja dla osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu.
Róż
norodność oferowanych urządzeń siłowni zewnętrznych powoduje, że mogą one swobodnie konkurować z siłowniami tradycyjnymi (zamkniętymi)  Można przy ich wykorzystaniu wykonać każde ćwiczenie, na każdą partię ciała.    
Atutem siłowni zewnętrznych jest to, że czynne są przez 24 godziny na dobę, są dla wszystkich i w każdym wieku, są bezpieczne i trwałe.


WYCIĄG GÓRNY
FUNKCJA

Wzmocnienie mięśni rąk, mięśni obręczy barkowej, mięśni klatki piersiowej oraz grzbietu. Poprawienie ogólnej kondycji organizmu.
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Usiądź wygodnie na krzesełku, oprzyj się o oparcie, podnieś lekko nogi, aby stopy nie opierały się o podłoże. Złap oburącz za dźwignię i wypychaj ją powoli do przodu, unosząc krzesełko w górę. Następnie powoli opuszczaj krzesełko do pozycji wyjściowej.
WYCIĄG DOLNY
FUNKCJA

Wzmacnia mięśnie kończyn górnych. Obręczy barkowej i mięśnie grzbietu. Zwiększa giętkość i sprawność stawów ramion. Wskazane dla osób z bolącymi stawami kończyn górnych oraz z bólami pleców.
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Usiądź na krzesełku z plecami dociśniętymi do oparcia, złap uchwyty i ściągaj je w dół, następnie powoli powróć do pozycji wyjściowej. Stopy unieś lekko nad powierzchnią podłoża. Powtarzaj ćwiczenie wielokrotnie.
BIEGACZ
FUNKCJA

Buduj i wzmacniaj mięśnie nóg, popraw ruchomość stawów biodrowych i sprawność ciała. Odpowiedni dla osób z bólem w okolicy lędźwiowej. Poprawa sprawności układu krążenia i oddechowego.
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Stepper:Trzymaj się uchwytów ustaw stopy na podnóżkach. Naciskaj naprzemiennie prawą i lewą nogą symulując chodzenie w miejscu. Ruchy wykonuj płynnie. Ciało powinno być wyprostowane, głowa podniesiona.
Biegacz: Trzymając się poręczy rękoma wejdź ostrożnie na ruchome stopnice. Trzymaj mocno rękoma uchwyt i wpraw stopnice w ruch wahadłowy, wykonując wymachy nóg jednocześnie prawą w przód a lewą w tył, tzw. ruch nożycowy. Wymachy dostosuj do swoich możliwości.
Wahadło: Chwyć rękoma za rączki, wejdź na stopnicę i wpraw ją w ruch wahadłowy poruszając dolną częścią ciała na boki w prawo i w lewo. Ugnij lekko nogi w kolanach. Trzymaj pewnie za uchwyty.
DRĄŻKI DO PODCIĄGANIA
FUNKCJA

Budowa muskulatury ramion, brzucha, grzbietu i klatki piersiowej. Porawa elastyczności stawów barkowych i ramion.
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Stań pomiędzy drążkami i trzymaj je oburącz wykonuj podciągi lub przewroty. Oprzyj przedramiona o drążki i podciągaj nogi do pozycji poziomej lub przyciągaj kolana do klatki piersiowej. Opierając się o drążki wykonuj,,pompki".
DRĄŻKI DO PRZEWROTÓW
FUNKCJA

Budowanie mięśni brzucha, budowa i wzmacnianie mięśni kończyn górnych, rozgrzewka, rozciąganie.
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Stojąc tyłem do drabinki złap jak najwyższy szczebel, wykonaj zwis i podnieś obydwie wyprostowane w kolanach nogi do poziomu lub podnieś nogi uginając je w kolanach i dociągając jak najbliżej do klatki piersiowej. Stojąc przodem oprzyj jedną nogę o szczebel i wykonaj skłon w przód starając się dosięgnąć dłońmi palców stopy. Powoli rozciągaj mięśnie nóg i grzbietu.
WAHADŁO
FUNKCJA

Budowanie i wzmacnianie mięśni talii i brzucha, poprawia ruchomość stawów biodrowych i ogólną wydolność organizmu. Odpowiednie dla osób z bólami pleców odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Wzmocnienie mięśni nóg, pasa biodrowego i mięśni ramion. Poprawa wydolności układu sercowo naczyniowego i oddechowego.
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Stań centralnie na ruchomej platformie, trzymaj ręce na uchwytach. Za pomocą skrętu bioder wykonuj obroty platformy naprzemiennie w prawo i w lewo. Wykonuj ruchy jednostajnie i miarowo, bez energicznych szarpnięć. Chwyć rękoma za rączki, wejdź na stopnicę i wpraw ją w ruch wahadłowy poruszając dolną częścią ciała na boki w prawo i w lewo. Ugnij lekko nogi w kolanach. Trzymaj pewnie za uchwyty.
ORBITREK
FUNKCJA

Zwiększenie siły górnych i dolnych kończyn oraz pasa biodrowego, poprawa ruchomości stawów, poprawa ogólnej kondycji. Wzmocnienie układu oddechowego i porawa
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Złap rękoma uchwyty drążków, postaw stopy na pedałach i trzymając drążki wpraw w ruch pedały, poruszając naprzemiennie nogami i rękoma.
PAJACYK
FUNKCJA

Rozciąganie mięśni przywodzących i odwodzących uda, poprawienie wydolności układu krążenia i oddechowego, ogólna poprawa kondycji, utrata wagi.
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Stań na stopnicach trzymając się uchwytu, wykonujruch odwodzący na zewnątrz i powrotny. Dostosuj ruch odwodzący do swoich możliwości w celu uniknięcia kontuzji.
PORĘCZE
FUNKCJA

Wyróżniamy ogólne funkcje rozwoju wszystkich partii ciała tj., wzmacniania mięśnie ramion, obręczy barkowej , pleców, klatki piersiowej, brzucha i nóg
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Drążki mogą być używane do różnych ćwiczeń gimnastycznych, w tym podnoszenia nóg, flag i pompek.
PRASA NOŻNA
FUNKCJA

Budowa muskulatury nóg, mięśni uda i łydki. Poprawa ruchomości stawów kolanowych i biodrowych. Ogólna poprawa kondycji.
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Usiądź na krzesełku. Oprzyj plecy o oparcie. Połóż stopy na wspornikach i napierając na wsporniki odpychaj się do tyłu, powoli prostując nogi w kolanach. Po całkowitym wyprostowaniu nóg wracaj wolno do pozycji wyjściowej, cały czas utrzymując kontrolę nad powracającym krzesełkiem.
TWISTER
FUNKCJA

Budowanie i wzmacnianie mięśni talii i brzucha, poprawia ruchomość stawów biodrowych i ogólną wydolność organizmu. Utrata tkanki tłuszczowej. Odpowiednie dla osób z bólami pleców odcinka krzyżowo lędźwiowego.
ĆWICZENIE
Wzrost minimalny : 140 cm

Stań centralnie na okrągłej ruchomej platformie, trzymaj ręce na uchwytach. Za pomocą skrętu bioder wykonuj obroty platformy naprzemiennie w prawo i w lewo. Wykonuj ruchy jednostajnie i miarowo, bez energicznych szarpnięć. Ramiona utrzymuj nieruchomo.
Rok założenia firmy:
2001
21-040 Świdnik, ul. Kamińskiego 13 lokal 4
tel. +48 512 112 111
email: biuro@lenmar.eu
NIP 946 113 73 16
REGON: 431218828
Numer rachunku bankowego:
21 1090 2590 0000 0001 2239 9942
Zakład produkcyjny:
21-020 Starościce 111
email: produkcja@lenmar.eu
email: serwis@lenmar.eu
Wróć do spisu treści